Palikite atsiliepimą

Lauksime Jūsų atsiliepimų el. paštu: info@vgn.lt

Gerbiamas Vilniaus Gimdymo Namų personale,

Rugsėjo 12 d. atvykome su vyru į šią ligoninę, dėl nubėgusių vandenų ir laiko gimdyti, pasitikti naują šeimos narį.

Tai antras šeimos narys gimęs šioje ligoninėje. Negaliu neparašyti ir nepadėkoti personalui, darbuotojams, galiausiai tiesiog žmonėms, kurie čia dirba. Mes praleidome ligoninėje 4 d.  Esu labai laiminga, kad tokie žmonės dirba ten, kur jų vieta, kiekvienas išmano ką daro, turi pakankamai kantrybės, paslaugumo, žinių, kompetencijos - na tiesiog dirba savo darbą. Bet dirba taip, kad pacientai gali pasidžiaugti tuo, jaustis dėkingi ir svarbiausia - saugūs.

Gimdymas buvo nelengvas, prasidėjęs natūraliai gimdykloje, baigėsi skubos tvarka Cezario operacija. Nesvarbu kiek išgyvenome streso su vyru, kol sulaukėme sveiko mažylio pasirodant, svarbu kaip profesionaliai, greitai ir teisingai buvo priimami sprendimai specialistų, kurie tą dieną darbavosi ir atsakingi buvo už mūsų mažylio atėjimą į šį pasaulį. Nuoširdi padėka gyd. Kęstučiui Šklėriui, akušerėms, visam aptarnaujančiam personalui, didžiosios operacinės vedėjai ir ten dirbančiam personalui, pooperacinės palatos darbuotojoms ir kt. (vardų ir pavardžių tikrai neįsidėmėjome) už tą gerą jausmą, kai supranti, kad yra tokių darbui pasiaukojusių žmonių.

Tikiu, kad geras žodis pasieks skyrius, kurie tikrai nuoširdžiai dovanoja save darbui.

2022.09.17

Aurorius: Edita ir Vitalij

Sveiki,

Gimdymo išgyvenimams susigulėjus rašau norėdama išreikšti padėką.

Liepos 9 dienos rytą su profesionalios specialistų komandos pagalba pagimdžiau sūnelį Notą. Gimdymas man buvo pirmas ir nebuvo labai sklandus, bet nepaisant to jaučiausi saugiai ir galinti visiškai pasikliauti specialistais. Ypatingą ačiū noriu pasakyti akušerei ginekologei Agnei Dičiūnienei, kuri vos tik perėmė pamainą operatyviai įsigilino į mano situaciją, skubiai priiminėjo sprendimus, ramiai ir konkrečiai gimdymo metu man ir vyrui suteikė visą reikalingą informaciją. Iš jos jaučiau rūpestį, palaikymą ir profesionalumą. Be galo džiaugiuosi, kad man pasisekė gimdyti šios gydytojos pamainoje. Taip pat noriu padėkoti prieš tai naktį manimi besirūpinusiai akušerei Daliai, ryte pamainą perėmusiai akušerei Ievai, kartu gimdymą priėmusiai dar vienai akušerei ginekologei, kurios vardo pamiršau paklausti. Dėkinga jaučiuosi ir gimdyme dalyvavusiai slaugytojos padėjėjai, kuri švelniai ir rūpestingai viską tvarkė.

Ačiū ir kitoms tą savaitgalį dirbusioms akušerėms, kurios savo iniciatyva noriai ir kantriai mus su vyru mokė tiek naujagimio priežiūros, tiek gebėjimo man mokantis žindyti.

Jūsų personalui noriu palinkėti stiprybės ir kantrybės dirbant šį nelengvą darbą, adekvačių atlyginimų bei nepamiršti pasirūpinti ne tik pacientais, bet ir savimi!

2022.09.16

Autorius: Indrė Kotryna Grinevičienė

Laba diena,

Norėtume iš visos širdies padėkoti Vilniaus gimdymo namų Nėštumo patologijos skyriui, ypač operavusioms gydytojoms Agnei Dičiūnienei ir Dalytei Variakojienei, taip pat Rimai Janušonienei. 2022-08-12 dieną Cezario pjūvio metu 10:21 gimė mūsų sūnelis Adomas. Gydytojų profesionalumas ir šiltas bendravimas sužavėjo mus, esame be galo Jums dėkingi, ir visam Vilniaus gimdymo namų personalui. Labai labai Jums ačiū ir linkime didžiulės sėkmės, atliekant tokį svarbų, sudėtingą ir nuostabų darbą.

2022.09.15 

Autorius: Dora Bacevičė ir Martynas Bacevičius

Labai noriu padėkoti visam Vilniaus gimdymo namų personalui, kiekvienam darbuotojui, kurį sutikau praleidus 10 dienų Jūsų įstaigoje. Kiekvienai tvarkytojai, virėjai, pagalbinei darbuotojai, kiekvienai sesutei, akušerei ir visiems gydytojams. Per šį ilgą laikotarpį nesulaukiau nei vieno nemalonaus žodžio ar užuominos, nesutikau nei vieno dviprasmiško žvilgsnio. Lig šiol tuo stebiuosi ir neatsidžiaugiu pasirinkusi Jūsų įstaigą mūsų pirmagimiui ateiti į šį pasaulį. Maistas skanus ir maistingas, patalpos jaukios ir patogios, bet kas svarbiausia - personalas nerealus. Atskiras padėkas noriu skirti nėštumo patologijos skyriaus vedėjai, gydytojams ir kiekvienai maloniai akušerei be išimties. Taip pat visoms akušerijos skyriaus gydytojoms, neonatologėms ir akušerėms. Bet didžiausią AČIŪ tariu gimdymo metu mane lydėjusiems gydytojams akušeriams - Agnei Dičiūnienei ir Robertui Mileriui, taip pat akušerei Ingridai. Jūsų dėka turime sveiką sūnelį, o kas dar gali būti svarbiau.

Jūs visi su atsidavimu dirbate ypatingai svarbų darbą. Sėkmės ir laimės kiekvienam! 

2022.08.22       

autorius: Justina Gumbrienė                                                                                                                                               

                                             

Dėkoju ginekologijos skyr. gyd. Kalinauskiui ir sesutei Renatai už nuoširdumą,kantrumą,malonų bendravimą ir palaikymą. Gydytojau ačiū už sėkmingai atliktą operacij!Sesutė Renata ačiū už nuoširdžią bei profesionalia pagalbą po operacijos.Jus mūsų angelai -sargai! Sėkmės ir kantrybės Jums.Ačiū!!!

autorius: Vanda

                                                                    

Džiaugiuosi kad turėjau galimybę lankytis pas gydytoją Kęstutį Šklėrių.Nuostabus gydytojas, savo srities specialistas! Puikiai atlieka savo darbą, dėmesingas, rūpestingas. Lankiausi nėštumo metu, taip pat priėmė gimdymą. Vien tik geriausi atsiliepimai už visą rūpestį ir priežiūrą viso nėštumo metu bei gimdymo metu ir po jo. Visa mūsų šeima ir artimieji esam nustebinti ir labai dėkingi jo atsidavimui darbui.

Taip pat dėkojame visam VGN personalui ir konsultacinio centro darbuotojoms už priežiūrą ir malonų aptarnavimą. 
autorius: Simona

Geriausi atsiliepimai ir puikios emocijos po gimdymo pas gydytoja Kestuti Skleriu,daugiau tokiu gydytoju!Atskiras aciu,jam talkinusiai akuserei,deja nezinau vardo,dirbo su gydytoju
2021.09.18
autorius: Julita

Didelis ačiū gyd. Kęstučiui ir jo komandai už profesionalumą ir rūpestį tokiu svarbiu gyvenimo momentu. Dievo palaimos Jums visiems. 

Viktorija
21-08-21
autorius: VIKTORIJA1984

Dėkoju visam Ginekologijos skyriaus kolektyvui už profesionalumą ir nuoširdų darbą.

Ypač dėkoju skyriaus vedėjui Kostui Kalinauskiui už sėkmingai atliktą operaciją ir rūpinimąsi visos hospitalizacijos metu.
Dėkoju skyriaus slaugytojoms Janinai ir Galinai už slaugą, žmogiškumą, norą ir ryžtą padėti.
Didelis AČIŪ ir slaugytojoms padėjėjoms už paguodos žodį ir darbštumą.
Įsitikinau, kad skyriaus darbuotojai vienodai rūpinasi tiek jaunais, tiek vyresnio amžiaus pacientais (man 81 metai.)
Visam Ginekologijos skyriaus kolektyvui linkiu sveikatos ir Dievo palaimos.
Pagarbiai, Zofija Pakštienė
autorius: Z.Pakštienė

Dėkoju visam Ginekologijos skyriaus kolektyvui už profesionalumą ir nuoširdų darbą.
Ypač dėkoju skyriaus vedėjui Kostui Kalinauskiui už sėkmingai atliktą operaciją ir rūpinimąsi visos hospitalizacijos metu.
Dėkoju skyriaus slaugytojoms Janinai ir Galinai už slaugą, žmogiškumą, norą ir ryžtą padėti.
Didelis AČIŪ ir slaugytojoms padėjėjoms už paguodos žodį ir darbštumą.
Įsitikinau, kad skyriaus darbuotojai vienodai rūpinasi tiek jaunais, tiek vyresnio amžiaus pacientais (man 81 metai.)
Visam Ginekologijos skyriaus kolektyvui linkiu sveikatos ir Dievo palaimos.
Pagarbiai, Zofija Pakštienė
autorius: Z.Pakštienė

Dėkoju visam VGN kolektyvui 2021 08 25 padėjusiam gimti mano sūnui bei prižiūrėjusiam mus po gimdymo. Didelį ačiū tariu akušerei Andželikai - už rūpestį, ramybę, profesionalumą. Jos dėka po gimdymo jaučiuosi puikiai savo kūne! Dėkoju anesteziologei Rimai Janušonienei, vien nuo jos prisilietimo jautiesi geriau! Taip pat esu dėkinga sekretoriatui už malonų bendravimą bei pagalbą!
autorius: Diana Jačiauskienė

Labai noriu padėkoti žindymo konsultantei Ievai Girdvainienei už nuoširdų rūpestį ir pagalbą net ir savaitgalio metu. Ievos patarimai padėjo laktostazės metu ir išvengti didesnių problemų. Didžiulės rekomendacijos!!!
autorius: LinaP

Nuoširdžiai dėkoju VGN personalui už profesionalų darbą ir priežiūrą. Ir gimdymas ir laikotarpis jo po, buvo išties lengvas :) Viskas paaiškinta, pasirūpinta, visi klausimai atsakyti. Ačiū, jūs nuostabūs :)
autorius: Gabrielė

Didelis didelis aciu Vilniaus gimdymo namams , kad padejo i pasauli ateiti musu dvynukams.Ypatingai dekojam gydytojai Ausrai Buliauskienei , kuri priziurejo viso nestumo metu ir atliko cezario operacija. Pati nuosirdziausia,maloniausia,rupestinga ,svelni ir kruopsti gydytoja:) Aciu jums uz viska ir linkim sekmes darbe ir visur kur:) noretusi , kad daugiau tokiu gydytoju butu !! Taip pat dekoju anestiziologei (gaila , kad nepamenu vardo) , bet jos deka buvo drasu ir ramu. Dauguma sutikto personalo buvo nuostabus:) Norisi pamineti gydytoja neontaloge Sarune Paceviciene .Labai sauni ,maloni ir zmogiska vaiku gydytoja :) Dar syki visiems didelis didelis aciu !!!
autorius: IndrėVolkienė
Atnaujinta: 2022-09-23, 13:36:36