Palikite atsiliepimą

Lauksime Jūsų atsiliepimų el. paštu: [email protected]

 • Labai svarbią mūsų šeimos akimirką pasitikome Vilniaus gimdymo namuose. Čia gimė mūsų dukrelė Atėnė. Abu su vyru labai norime padėkoti visam sutiktam personalui, kuris mumis rūpinosi, globojo ir padėjo pasaulį išvysti mūsų dukrelei. Nors gimdymas nebuvo sklandus ir pasibaigė cezario pjūviu, dėka labai profesionalių darbuotojų dabar džiaugiamės gražia, sveika, guvia mergaite. Pati nuoširdžiausia padėka visam VGN personalui ir mumis besirūpinusia ir operavusia gydytoja Airinai Keblikienei. Ačiū už jūsų atsidavimą savo darbui, ir pačios geriausios kloties jums šiame begalo atsakingame darbe.

2024.06.17

Autorius: N.V.A.

 • Nors po gimdymo jau praėję 3 mėnesiai, kone kasdien prisimenu gimdymą priėmusias gydytoją bei akušerę ir prašau joms visokio palaiminimo. Niekada nemaniau, kad pirmąsyk matomi Žmonės - Specialistai, atliekantys savo darbą, gali akimirką tapti patys artimiausi. Esu be galo dėkinga už šiltą, intymų ir profesionalų mano dukros priėmimą į šį pasaulį 2024-02-27. Gimdymą lydėjusios komandos dėka pasaulį išvydo nuostabi mergaitė. Lenkiu žemai galvą prieš Jus ir Jūsų darbą. Ačiū. 

2024.06.10

Autorius: I. S.

 • Norėtume su vyru padėkoti jūsų visam personalui už jų itin gerą darbą mūsų stebuklo atėjimo kelionėje ir visą priežiūrą po gimdymo. Nors ir gimdymas nebuvo sklandus, nes prireikė ekstra Cezario pjūvio operacijos, tačiau tai nesukėlė man papildomo streso dėl medikų ir personalo didžiulės psichologinės paramos. Labiausiai norėčiau padėkoti gydytojai Daivai Brogienei, kuri man atliko operaciją. Jos žinių ir kompetencijos dėka dėka mūsų vaikelis gimė gyvas ir sveikas. Taip pat, visas personalas nuo valytojos iki akušerės ir budinčių gydytojų buvo nuostabus, nors praleidome ligoninėje nemažai laiko ir susidūrėme su ne viena pamaina.  Su geriausiais linkėjimais.

2024.04.04

Autorius: A, A ir U

 • Laba diena, 2024-03-12 Jūsų įstaigoje gimė mūsų sūnus Nojus. Esame labai dėkingi visam personalui už itin malonią bei rūpestingą priežiūrą. Priėmime pasitikusi darbuotoja pasirūpino apranga ir palydėjo į gimdyklą. Labai malonios buvo visos gydytojos, akušerė, sesutės ir t. t., pildė visus norus, atsakė į klausimus, viską paaiškino ir davė epidūrą (gydytoja pasakė, kad gimdysiu karališkai, jei nuoširdžiai - netikėjau jos žodžiais, kad gimdymas gali ir nebūti tarsi egzorcizmas, šį kartą galėjau sąmoningai dalyvauti gimdyme, girdėti, ką man sako daryti ir nekęsti nežmoniškų skausmų). Gavome privačią palatą, nors gana vėlai jos paprašėme, o darbuotojai dar atsiprašinėjo, jog ji be tualeto ir teks naudotis bendruoju. Po gimdymo skyriuje labai rūpinosi manimi ir mažyliu - nakties vidury kvietė vaikų gydytoją, nes vaikelis negalavo, ėjo papildomai žiūrėti, kaip mes laikomės nakties metu. Ypač maloni buvo nežinau ar sesutė, ar akušerė, labai švelniai aiškino ir rodė, kaip žindyti naujagimį, atsiklausė, ar neskauda, tarsi mama būtų, atnešė krūvą vaistų, jei prireiktų. Apskritai visas personalas, kurį teko sutikti, buvo labai draugiškas, operatyviai suteikė pagalbą, net, jei jos dar nespėjai paprašyti, jokio pikto veido ar gasdinančio žodžio. Visur (įskaitant bendro naudojimo patalpas) palaikoma tvarka ir švara. Ir maistas buvo skanus. Labai žmogiškas ir malonus buvo gydytojas K. Šklėrius.Dar sykį nuoširdžiai dėkojame visam personalui už paprastą žmogiškumą, nuoširdumą ir profesionalumą!

2024.03.22

Autorius: J, A ir N

 • Labai tikiuosi, kad šis laiškas pasieks teisingus gavėjus. Gimdymo namuose lankėmės šių metų sausio 19 dieną, kur mums gimė dukrytė Mėta, 23:35. Noriu pasidalinti patirtimi ir padėkoti personalui. Visų pirma, noriu padėkoti Gimdymo namų konsultaciniam skyriui, ypatingas ačiū seselei Neringai ir administratorei. Jos abi labai prisidėjo prie aplinkos, kurioje jaučiausi saugi, suprantama, nė karto nebijojau klausti. Taip pat didelis ačiū skrieja gydytojai Tvaronavičienei, kuri visuomet pasitiktidavo su šypsena ir ramybe. Buvo gera lankytis ir jaustis taip ramiai, kaip tik galima įsivaizduoti. Antra padėka skrieja tiems, kas dalyvavo gimdyme. Deja, dalyvių pavardžių nežinau, bet tikiuosi, kad pagal datą matysite ir perduosite. Ačiū gydytojams, seselėms, akušerėms. Neabejotinai, abejoms pamainoms. Visi buvo labai malonūs, rūpestingi. Ir nors supratome, kad tą dieną gimė daug vaikų, jautėmės, kad mumis buvo pilnai pasirūpinta. Po gimdymo norisi padėkoti visiems gydytojams, seselėms, valytojoms, kurie skyrė mums tiek laiko ir dėmesio, kiek mums, naujiems tėveliams, reikėjo. Pogimdyvinis gijimas buvo itin sklandus dėl gydytojų profesionalumo, ką patvirtino ir ginekologė, po 6 savaičių apžiūros. Minėjo, kad kirpimas ir siuvimas buvo atlikta itin profesionaliai. Jaučiuosi dėkinga, kad teko pas jus lankytis ir gimti mūsų dukrytei.

2024.03.12

Autorius:  Milda, Mindaugas ir Mėta 

 • Laba diena, norėčiau padėkoti gydytojų ir jų personalo komandai, mane konsultavusiems ir atlikusiems operaciją 2024 03 07. Paliko labai gerą įspūdį apie save ir įstaigą. Ačiū.

2024.03.08

Autorius: Diana

 • Nuo tos akimirkos, kai atvykome į ligoninę iki to momento, kai išvykome su naujagimiu, Jūsų personalo profesionalumo ir kompetencijos lygis buvo tikrai nuostabus. Kiekvieno Jūsų komandos nario atsidavimas ir sunkus darbas padarė visą gimdymo patirtį mums teigiamą ir įsimintiną. Nuoširdžiai dėkojame gydytojams, slaugytojams, akušerėms ir visiems kitiems gimdymo procese dalyvaujantiems darbuotojams. Jūsų kompetencija ir gerumas mus nuramino tuo, kas gali būti slegianti ir emocinga. Visų parodyta kantrybė ir supratimas, taip pat aiškus bendravimas apie kiekvieną proceso etapą sumažino mūsų nerimą ir leido sutelkti dėmesį į džiaugsmą, kai sutinkame naują šeimos narį. 

2024.02.20

Autorius: Nika

2024.01.25

 • Sveiki! Norėtume padėkoti Vilniaus gimdymo namų gydytojams ir aptarnaujančiam personalui už profesionalumą, rūpestį ir geranoriškumą. Buvome iš anksto apsisprendę, kad važiuosime gimdyti būtent čia ir nei kiek nepasigailėjome. Ačiū, gydytojams, už Jūsų darbą ir atsidavimą.

  2024.02.01

Autorius:  Žygimantas 

             

2023.12.28

Autorius: Hubertas, Viktorija, Aurimas

 • Laba diena, širdingai norėtųsi padėkoti skyriaus vedėjai Lindai Širšinaitienei, kad laiku paskyrė gimdymo skatinimo būdą. Jos dėka pasimačiau su dukryte jau paros bėgyje ir gimdymas praėjo super sklandžiai. Ačiū jai už visą priežiūrą, profesionalumą ir žmogiškumą. Nuostabi užjaučianti gydytoja.

2023.12.21

Autorius: Aneta 

 • Norėčiau parašyti nuoširdžią padėką Ginekologijos skyriaus vedėjui Kostui Kalinauskiui (už profesionalumą, palaikymą dėmesingumą, supratimą), jo nuostabiai operacinės komandai, bei seselėms Renatai, Danutei, Zitai ir kitoms, kurios apsupa begaline meile, dėmesiu, patarimu, paguoda ir padėka už švarą palatoje. Telaimina Viešpats Jus visus ir Jūsų šeimas, nešuosi Jus maldoje. Su meile Rita Malinauskienė.

2023.12.15

Aurorius: Rita 

 • Laba diena. Norėčiau padėkoti visam Vilniaus gimdymo namų personalui, dirbusiam 2023/12/13-2023/12/15 dienomis, už ypatingą rūpestį, profesionalumą bei atsakingą požiūrį! Ačiū p. Ilonai Chatkevičienei bei jos skyriaus personalui-esate tikri savo srities specialistai! Dėkoju Vilniaus gimdymo namų administracijai už sugebėjimą išlaikyti puikius darbuotojus!

2023.12.15

Autorius: Gabrielė  ir David 

 • Mūsų dukrytė gimė 2023.12.08 ir jos gimimą pasitiko nuostabiausia akušerė Kamilia Matuizo. Labai dėkinga jai už sklandų gimdymą, jos nuoširdumą bei visą priežiūrą. Kamilia nuostabiai atliko savo darbą, nepatyriau jokių plyšimų ir nereikėjo įkirpimų, ko pasekoje labai greitai atsistačiau po gimdymo. Ačiū gydytojai Jūratei Žmuidzinaitei, kad prižiūrėjo visą gimdymo eigą. Taip pat labai esu dėkinga padėjėjoms Andželikai Biekšienei ir Gaudvilei Mažeikienei už visą pagalbą gimdymo metu. Iš tiesų, visas personalas paslaugus ir šaunus. Išvykstant dar Elvyra Kovtun parodė mums kaip tinkamai suvystyti naujagimį ir paaiškino kokia turėtų būti jo priežiūra, o su žindymu labai padėjo Gražina Zapolska. Sugrįžčiau į šią įstaigą dar kartą.

2023.12.14

Autorius: Aneta 

 • Sveiki, 

  Tikiuosi šis laiškas pasieks tinkamą adresatą - t.y. gydytojus prižiūrėjusius ir priėmusius mano dukrą į šį pasaulį, taip pat ir jų vadovus, kad žinotų, kokį puikų kolektyvą jie turi. 

  Mano dukra Barbora gimė 2023-11-07 dieną, esu begalo dėkinga akušerei Evelinai Černiavskai bei gydytojai Rasai Kupčiūnaitei už ne tik sėkminga dukros atvedimą į pasaulį, bet ir už nuostabią patirtį man bei mano vyrui. Tai mano antras gimdymas ir po pirmo džiaugiausi, jog gydytojai darbą atliko profesionaliai ir nors gimdymas buvo komplikuotas, vaikutis gimė sveikas, tačiau neatrodė, kad su gydytojais pavyko susikalbėti, daug ko likau nesupratus. Šį kartą, viso gimdymo metu jaučiausi išgirsta, suprasta, nejaučiau streso dėl to, jog kažko nesuprantu ar nemoku - gydytojos parodė didelę empatiją, labai aiškiai išdėstė ką darom ir kodėl, neskubino ir palaikė. Toks bendravimo būdas man labai artimas bei motyvuojantis, todėl galų gale visa patirtis buvo nuostabi. Taip pat norėčiau atskirai padėkoti patologiniame skyriuje mane prižiūrėjusiai gydytojai Arinai Keblikienei, bei akušerei Jovitai Šeputytei-Kratkovskienei. Ir labai maloniai neonatologei Zitai Paulauskienei. Daugiau specialistų pavardžių neįsiminiau, bet absoliučiai visas personalas buvo malonus, paslaugus ir paliko tik puikų įspūdį. Tikiuosi, jog ši mano padėka ir gražūs žodžiai bus jums motyvacija akimirkomis, kai esate pavargę, išsekę nepasiduoti ir toliau taip pat profesionaliai ne tik atlikti savo darbą, bet ir dalintis ta šiluma, žmogiškumu, kurį patyriau aš jūsų įstaigoje. 

2023.11.27

Autorius: Monika 

 • Sveiki, atvykome į Vilniaus gimdymo namus iš Panevežio, girdėdami tik gerus atsiliepimus apie čia dirbantį kolektyvą ir esančias sąlygas, bet tiek aš, tiek žmona manome, kad Jūs dar per mažai liaupsinami Lietuvoje. Vilniaus gimdymo namai yra nuostabi vieta. Tai kaip mus priėmėte ir rūpinotės padarė šį atsiminimą labai šviesų! Ačiū!

2023.11.10

Autorius: Paulius 

 • Sveiki, norėčiau nuoširdžiai padėkoti Jūsų įstaigai už tokį gerą specialistą kaip Linda Širšinaitienė, Jūs turite didžiuotis, kad pas Jus dirba tokio lygio profesionalas! Nuoširdi pagarba ir dėkingumas Lindai už mano dukros gimimą! Už palaikymą, už kantrybę!

2023.11.09

Autorius: Lilija 

 • Mielieji,                                                                                                                                                    Esame nuoširdžiai dėkingi VGN komandai, padėjusiai mūsų šeimai 2023.08.30 pasitikti sūnų. Dėkojame nėštumo patologijos skyriaus vedėjai Dalytei Variakojienei, kuri itin profesionaliai atliko savo darbą cezario pjūvio operacijos metu. Ji ir suburta nuostabių profesionalų komanda leido jaustis visiškai saugiai operacijos metu. Didelis ačiū darbuotojoms, prižiūrėjusioms mus pirmosiomis dienomis ir asmeniškas, nuoširdus ačiū Renatai, kuri mus išmokė žindyti kūdikį ir pasidalino itin vertinga informacija apie vaiko maitinimą.  Džiaugiamės galėdami tvirtai teigti, kad turėjome itin pozityvią emocinę ir fizinę gimdymo patirtį.                   

2023.10.18

Autorius: Greta 

 • Sveiki,

  Nors nuo gimdymo jau praėjo kiek daugiau pora mėnesių, vis nepamirštu ir noriu padėkoti specialistų komandai, 2023.07.25 padėjusiai mano dukrytei ateiti į šį pasaulį. 

  Pirmiausia didžiulė padėka gydytojai Alinai Kitovienei, kuri manimi rūpinosi Nėštumo patologijos skyriuje. Tikrai nuostabi ir rūpestinga gydytoja. Toliau tariu AČIŪ prasidėjus gimdymui mane prižiūrėjusioms akušerei Lilei ir daktarei Rasai Kupčiūnaitei. Jos buvo tokios kantrios ir rūpestingos. Nors pirmas gimdymas yra neatrasta patirtis, viskas nauja ir baisu, jaučiausi saugi, man nei minutę per beveik parą užsitęsusį gimdymą netrūko jų rūpesčio, dėmesio ir pagalbos!

  Dėkoju gydytojai Lindai Širšinaitienei, kuri atsiradus gimdymo komplikacijoms mane apžiūrėjo, atliko cezario pjūvio operaciją. 

  Galiausiai didžiulė padėka ir slaugytojų padėjėjoms, anesteziologų komandai bei kitiems manimi pasirūpinusiems specialistams, kurių vardų ar pareigų dėja nepavyko įsidėmėti. Visi buvo su šypsenomis, malonūs, empatiški, viską paaiškino ir padėjo. 

  Visų specialistų gerumas ir profesionalumas padarė gimdymą jūsų ligoninėje nuostabia patirtimi, kurios nepamiršiu, dalinsiuosi su visais ir būtinai rekomenduosiu draugėms gimdymui pasirinkti būtent jūsų įstaigą. 

  Dar kartą didelis AČIŪ!

2023.10.02

Autorius: Adelė 

 • Labai dėkinga visam ginekologijos priėmimo skyriaus personalui, operacinės personalui, anesteziologei, o ypač gysytojai Arinai Keblikienei už Jūsų sunkų darbą, gerumą ir palaikymą.

2023.09.25

Autorius: Irina 

 • Sveiki, labai noriu padėkoti visam Vgn personalui už labai puikią priežiūrą patologiniame, gimdymo ir pogimdyviniame skyriuose. Visas personalas, su kuriuo teko susidurti malonus, pagarbus, švelnus, dėmesingas. Tai buvo pirmas mano gimdymas, 2023-09-19 11 val. gimė Iglė, išvykau tik su geriausiomis emocijomis. Pilnai pateisinti visi lūkesčiai! Ačiū Jums Vilniaus gimdymo namai!!!  

2023.09.21

Autorius: Laura 

 • Nuoširdžiai dėkojame "Vilniaus gimdymo namų" darbuotojams Laimai Saltanavičienei, Henrikai Cereškai, Eglei Tolvaišienei, Vilmai Valatkaitei, Zitai Paulauskienei, Lilijai Macelienei už profesionalumą ir laiku suteiktą pagalbą, dėl kurios tik Jūsų dėka šiandien galime džiaugtis mažosios Amelijos šypsena. Jūs esate jos angelai sargai. AČIŪ.

2023.08.26 

Autorius: Liucija Milena  ir Ramunė 

 • Noriu padėkoti visam VGN personalui ir gyd. Akvilei Gedminaitei už profesionalią priežiūrą gimdymo metu 2023 kovo 17 d. bei po jo. Linkiu kuo didžiausios sėkmės! Pagarbiai, Gintarė Baronienė

2023.04.24

Autorius: Gintarė 

 • Laba diena, dažniausiai visi rašo tik blogus atsiliepimus, bet šį kartą noriu pasidžiaugti Jūsų nuostabiu kolektyvu nuo priimamojo darbuotojos iki moters kuri išvalė palatą. Jei visos akušerės būtų tokios nuotaikingos kaip buvo manoji( jauna tamsiais plaukais mergina su rožine uniforma) streso gimdyti nebūtų nei pas vieną. Visi darbuotojai su šypsena, malonūs ir be galo paslaugūs, atsakys į visus klausimus patars kaip spresti po gimdymo iškilusias problemas. Jautėmes kaip kokie įžymūs ponai aplink kuriuos reikėtų “šokinėti” kad nepasklistų blogos kalbos apie gimdymo namus arba lyg būtume mokėję pinigus kad su mumis gražiai elgtusi. Gimdžiau čia prieš 10 metų ir dabar ir niekas nepasikeitė. Jei gimdysiu 3 vaiką tai tik čia! Ir visiems rekomenduosiu! Ačiū Jums dar kartą už nesugadintus darbuotojus ir šilumą kurią čia patyrėme!  Sekmės Jums didžiausios ❤️❤️❤️

 2023.04.19

Autorius: Ieva 

 • Sveiki,šią savaitę VGN pagimdžiau trečiąjį vaiką. Esu be galo dėkinga visam personalui tiek Konsultacijų skyriuje, kur gavau profesionalią ir malonią priežiūrą visų nėštumų metu, tiek gimdymus priėmusioms darbuotojoms, tiek    pasirūpinusioms po gimdymų. Ačiū Elonai Tvaronavičienei, Rasai Kupčiūnaitei, nuostabiai akušerei Daliai, visą  laiką maloniai Neringai ir visiems kitiems, kurių vardų ir pavardžių, deja, nepavyko įsiminti. VGN dirba labai      aukštų standartų besilaikantys, puikūs žmonės, džiaugiuos, kad Lietuvoje turime tokio lygio paslaugas.
               Didžiausios sėkmės Jums!
 2023.03.18
Autorius: Alina 
 • Labai noriu padėkoti visam VGN personalui kuris padėjo ateiti į šį nuostabu pasauly mano dukrytei. Veiksmas prasidėjo kovo 1 diena. Esu labai dėkinga patologinio skyriaus vedėjai, kuri labai išsamei paaškino kokios vyks proceduros ir kas po jų vyksta. Kovo 2 diena buvau nusiusta į gimdyklą kur mane pasitiko akušere (jeigu neklystu vardu Dalia), gydytoja Diliautiene kurie pradėjo mano gimdimo kelią. Dar noriu labai padėkoti anesteziologei dirbusiai tą dieną, gydytojai Buliauskienei ir visom akuserem kurie rupinosi manim ir mano vaiku po gimdymo. Nors gimdymas nebuvo lengvas bet VGN personalas tikrai padejo iveikt šį sunku kelią. Ačiū jums dar karta.

 2023.03.13

Autorius: Viktorija 

 • Sveiki. Norėjau padėkoti visam Vilniaus gimdymo namų personalui už mano sūnaus priėmimą ir priežiūrą. Ugnius gimė 2023 02 03. Ypatingą padėką skiriu akušerei Boženai gimdymo metu. Ji puikiai ne tik suvaldė visą situaciją, bet ir nuimė įtampą savo maloniu bendravimu ir rūpesčiu. Jaučiausi saugiai būdama jos priežiūroje ir džiaugiuosi jog būtent ji priėmė Ugniaus gimimą.

                Pagarbiai

2023.02.06

Autorius: Viktė 

 • Laba diena. Mano vardas Dalia Ruskonienė, esu dula. Dalyvavau vaikelio, gimusio sausio 15d., gimdyme. Noriu padėkoti visam gimdymą prižiūrėjusiam personalui (per mano buvimo laiką pasikeitė dvi pamainos) už malonų darbą, už tai, kad pagarbiai žiūrėjo į moters pasirinkimus, kurie buvo nestandartiniai.
 • Taip pat noriu padėkoti, kad supratingai atsižvelgėte į mūsų bandymą netradiciniais pratimais pakreipti gimdymo veiklą tinkamesne kryptimi. Visus šiuos dalykus buvome sutarusios su gimdyve dar iki gimdymo, tad žinau, kad jai tai buvo svarbu. Dėkoju, kad priėmėte ir mane, dulą, kaip pagalbos gimdyvei dalį.
 • Ypatingai padėkoti noriu gimdymą prižiūrėjusiam akušeriui-ginekologui Robertui Mileriui, kuris atsižvelgė į moters išreikštus norus, visą laiką buvo labai pagarbus jai, prieš atlikdamas procedūrą visada atsiklausdavo, palaikė ir apgynė moters pasiryžimą išbandyti paskutines galimybes pagimdyti natūraliai. Mačiau, kiek daug meilės šis gydytojas turi darbui, kurį daro. 

               Gražios dienos ir iki kitų susitikimų!

 Autorius:  Dalia 

 • 2022-11-19 6:00 atvykome į gimdymo skyrių. Atsidarymas jau buvo pilnas, tad sūnelis užgimė jau 6:59. Viskas vyko labai greitai ir sklandžiai - labai ačiū priėmusiai gydytojai ir akušerėms. Taip pat dėkoju priežiūra skyriuje. Dėl didelio karščiavimo man pačiai teko grįžti į stacionarą 2022-12-04 d. Nors savijauta buvo tikrai prasta, tačiau buvau be galo laiminga jog skyriuje yra galimybė likti su mažyliu. Už tai ačiū skyriaus vadovybei. Tai didžiulė pagalba šeimai ir be abejo psichologiškai lengviau, kai žindomo kūdikio neteko atskirti. Dėkoju ir prižiūrėjusiai gydytojai ir seselėms. Ligoninė tikrai verta palankios mažyliui ligoninės vardo!

               Augame stiprūs ir laimingi!

Autorius: Marija 

 • Laba diena. Dėkojame visam VGN personalui už profesionalumą, supratingumą ir malonų bendravimą. Mūsų mažoji gimė 2022-11-14. Priežiūra buvo nepriekaištinga tiek iki gimdymo, tiek gimdymo metu, tiek po gimdymo. Ypatingai dėkojame gimdymą priėmusiai gydytojai Agnei Dičiūnienei ir su ja kartu dirbusiai komandai. Gydytoja buvo profesionali, empatiška ir geranoriška, aplankydavo mus ir pogimdyvinėje palatoje bei pati pirmoji pamokė sėkmingų žindymo pagrindų. 

                Nuoširdžiai ačiū.

2023.01.25

Autorius: Ieva ir Ramūnas 

 • Laba diena. Greitai prabėgo pirmasis mūsų Onutės gyvenimo mėnuo. Už sėkmingą atėjimą į šį pasaulį, norime nuoširdžiai padėkoti VGN Akušerijos skyriaus personalui, o labiausiai gyd. Laimai Saltanavičienei bei gyd. Rimai Janušonienei. Didelis Jums visiems AČIŪ! Pasinaudodami proga, norime visus VGN darbuotojus pasveikinti su artėjančiomis šventėmis, palinkėti sveikatos ir sėkmės jų nelengvoje profesinėje veikloje.

                Su pagarba

2022.12.06

Autorius: Simona  ir Juozas 

 • Dėkojame Agnei Dičiūnienei ir kartu dirbusiam kolektyvui 2022-10-10 už profesionalumą ir rūpestį tiek gimdymo metu, tiek po gimdymo.

2022.10.12

Autorius: Mykolas ir Dovilė

 • Dėkoju visam VGN personalui, ypač mane operavusiam nuostabiam chirurgui Kostui Kalinauskiui ir jo komandai, visam operacinės ir ginekologinio skyriaus personalui už aukštą profesionalumą, šiltą ir dėmesingą bendravimą. Linkiu visiems sveikatos, stiprybės ir kantrybės dirbant šį nelengvą, bet labai reikalingą darbą.

2022.10.04

Autorius: Eliza 

 • Laba diena. Š. m. rugsėjo 24 d. atvažiavome pas jus su vyru. Registratūroje mus greitai ir labai maloniai pasitiko administratorė. Pasirūpino, aprengė ir su sesute nukreipė tiesiai į gimdymo skyrių, kadangi sąrėmiai stiprėjo ir dažnėjo. Visų pirma noriu padėkoti akušerei ginekologei Editai su komanda, kad priėmė gimdymą, buvo be galo malonios, profesionalios ir rūpestingos. Vėliau mus perkėlė į mūsų palatą. Likau sužavėta mumis besirūpinančiu personalu visas 5 dienas. Didelis ačiū vedėjai, gyd. Kęstučiui Šklėriui, kurie kiekvieną rytą aplankydavo ir rūpinosi mano sveikata. Labai malonus gydytojas neonatologas. Taip pat noriu padėkoti iš visos širdies visoms akušerėms, žindymo specialistėms ir sesutėms už rūpestį, pagalbą sunkioje žindymo kelio pradžioje, tiek daug teorijos ir praktikos. Jūs nuostabios. Labai esu dėkinga mano ginekologei Aušrai Buliauskienei, kuri patarė man gimdyti Jūsų įstaigoje.  Dabar tiksliai žinau - Vilniaus Gimdymo namai geriausi. Patariau ir patarsiu visoms mano draugėms. Gimdyti tik pas jus.

                Ačiū Jums, kad esate.

2022.09.30

Autorius: Julija 

 • Gerbiamas Vilniaus Gimdymo Namų personale, rugsėjo 12 d. atvykome su vyru į šią ligoninę, dėl nubėgusių vandenų ir laiko gimdyti, pasitikti naują šeimos narį. Tai antras šeimos narys gimęs šioje ligoninėje. Negaliu neparašyti ir nepadėkoti personalui, darbuotojams, galiausiai tiesiog žmonėms, kurie čia dirba. Mes praleidome ligoninėje 4 d.  Esu labai laiminga, kad tokie žmonės dirba ten, kur jų vieta, kiekvienas išmano ką daro, turi pakankamai kantrybės, paslaugumo, žinių, kompetencijos - na tiesiog dirba savo darbą. Bet dirba taip, kad pacientai gali pasidžiaugti tuo, jaustis dėkingi ir svarbiausia - saugūs. Gimdymas buvo nelengvas, prasidėjęs natūraliai gimdykloje, baigėsi skubos tvarka Cezario operacija. Nesvarbu kiek išgyvenome streso su vyru, kol sulaukėme sveiko mažylio pasirodant, svarbu kaip profesionaliai, greitai ir teisingai buvo priimami sprendimai specialistų, kurie tą dieną darbavosi ir atsakingi buvo už mūsų mažylio atėjimą į šį pasaulį. Nuoširdi padėka gyd. Kęstučiui Šklėriui, akušerėms, visam aptarnaujančiam personalui, didžiosios operacinės vedėjai ir ten dirbančiam personalui, pooperacinės palatos darbuotojoms ir kt. (vardų ir pavardžių tikrai neįsidėmėjome) už tą gerą jausmą, kai supranti, kad yra tokių darbui pasiaukojusių žmonių.

                Tikiu, kad geras žodis pasieks skyrius, kurie tikrai nuoširdžiai dovanoja save darbui.

2022.09.17

Autorius: Edita ir Vitalij

 • Sveiki. Gimdymo išgyvenimams susigulėjus rašau norėdama išreikšti padėką. Liepos 9 dienos rytą su profesionalios specialistų komandos pagalba pagimdžiau sūnelį Notą. Gimdymas man buvo pirmas ir nebuvo labai sklandus, bet nepaisant to jaučiausi saugiai ir galinti visiškai pasikliauti specialistais. Ypatingą ačiū noriu pasakyti akušerei ginekologei Agnei Dičiūnienei, kuri vos tik perėmė pamainą operatyviai įsigilino į mano situaciją, skubiai priiminėjo sprendimus, ramiai ir konkrečiai gimdymo metu man ir vyrui suteikė visą reikalingą informaciją. Iš jos jaučiau rūpestį, palaikymą ir profesionalumą. Be galo džiaugiuosi, kad man pasisekė gimdyti šios gydytojos pamainoje. Taip pat noriu padėkoti prieš tai naktį manimi besirūpinusiai akušerei Daliai, ryte pamainą perėmusiai akušerei Ievai, kartu gimdymą priėmusiai dar vienai akušerei ginekologei, kurios vardo pamiršau paklausti. Dėkinga jaučiuosi ir gimdyme dalyvavusiai slaugytojos padėjėjai, kuri švelniai ir rūpestingai viską tvarkė. Ačiū ir kitoms tą savaitgalį dirbusioms akušerėms, kurios savo iniciatyva noriai ir kantriai mus su vyru mokė tiek naujagimio priežiūros, tiek gebėjimo man mokantis žindyti. Jūsų personalui noriu palinkėti stiprybės ir kantrybės dirbant šį nelengvą darbą, adekvačių atlyginimų bei nepamiršti pasirūpinti ne tik pacientais, bet ir savimi!

2022.09.16

Autorius: Indrė 

 • Laba diena. Norėtume iš visos širdies padėkoti Vilniaus gimdymo namų Nėštumo patologijos skyriui, ypač operavusioms gydytojoms Agnei Dičiūnienei ir Dalytei Variakojienei, taip pat Rimai Janušonienei. 2022-08-12 dieną Cezario pjūvio metu 10:21 gimė mūsų sūnelis Adomas. Gydytojų profesionalumas ir šiltas bendravimas sužavėjo mus, esame be galo Jums dėkingi, ir visam Vilniaus gimdymo namų personalui. Labai labai Jums ačiū ir linkime didžiulės sėkmės, atliekant tokį svarbų, sudėtingą ir nuostabų darbą.

2022.09.15 

Autorius: Dora  ir Martynas 

 • Labai noriu padėkoti visam Vilniaus gimdymo namų personalui, kiekvienam darbuotojui, kurį sutikau praleidus 10 dienų Jūsų įstaigoje. Kiekvienai tvarkytojai, virėjai, pagalbinei darbuotojai, kiekvienai sesutei, akušerei ir visiems gydytojams. Per šį ilgą laikotarpį nesulaukiau nei vieno nemalonaus žodžio ar užuominos, nesutikau nei vieno dviprasmiško žvilgsnio. Lig šiol tuo stebiuosi ir neatsidžiaugiu pasirinkusi Jūsų įstaigą mūsų pirmagimiui ateiti į šį pasaulį. Maistas skanus ir maistingas, patalpos jaukios ir patogios, bet kas svarbiausia - personalas nerealus. Atskiras padėkas noriu skirti nėštumo patologijos skyriaus vedėjai, gydytojams ir kiekvienai maloniai akušerei be išimties. Taip pat visoms akušerijos skyriaus gydytojoms, neonatologėms ir akušerėms. Bet didžiausią AČIŪ tariu gimdymo metu mane lydėjusiems gydytojams akušeriams - Agnei Dičiūnienei ir Robertui Mileriui, taip pat akušerei Ingridai. Jūsų dėka turime sveiką sūnelį, o kas dar gali būti svarbiau. Jūs visi su atsidavimu dirbate ypatingai svarbų darbą. Sėkmės ir laimės kiekvienam! 

2022.08.22       

Autorius: Justina                                                                                                                                             

                   

 • Dėkoju ginekologijos skyr. gyd. Kalinauskiui ir sesutei Renatai už nuoširdumą,kantrumą,malonų bendravimą ir palaikymą. Gydytojau ačiū už sėkmingai atliktą operacij!Sesutė Renata ačiū už nuoširdžią bei profesionalia pagalbą po operacijos.Jus mūsų angelai -sargai! Sėkmės ir kantrybės Jums.Ačiū!!!

Autorius: Vanda

                                                                    

 • Džiaugiuosi kad turėjau galimybę lankytis pas gydytoją Kęstutį Šklėrių.Nuostabus gydytojas, savo srities specialistas! Puikiai atlieka savo darbą, dėmesingas, rūpestingas. Lankiausi nėštumo metu, taip pat priėmė gimdymą. Vien tik geriausi atsiliepimai už visą rūpestį ir priežiūrą viso nėštumo metu bei gimdymo metu ir po jo. Visa mūsų šeima ir artimieji esam nustebinti ir labai dėkingi jo atsidavimui darbui. Taip pat dėkojame visam VGN personalui ir konsultacinio centro darbuotojoms už priežiūrą ir malonų aptarnavimą. 

Autorius: Simona

 • Geriausi atsiliepimai ir puikios emocijos po gimdymo pas gydytoja Kestuti Skleriu,daugiau tokiu gydytoju!Atskiras aciu,jam talkinusiai akuserei,deja nezinau vardo,dirbo su gydytoju

2021.09.18


Autorius: Julita

 • Didelis ačiū gyd. Kęstučiui ir jo komandai už profesionalumą ir rūpestį tokiu svarbiu gyvenimo momentu. Dievo palaimos Jums visiems. 

21-08-21


Autorius: Viktorija

 • Dėkoju visam Ginekologijos skyriaus kolektyvui už profesionalumą ir nuoširdų darbą. Ypač dėkoju skyriaus vedėjui Kostui Kalinauskiui už sėkmingai atliktą operaciją ir rūpinimąsi visos hospitalizacijos metu. Dėkoju skyriaus slaugytojoms Janinai ir Galinai už slaugą, žmogiškumą, norą ir ryžtą padėti. Didelis AČIŪ ir slaugytojoms padėjėjoms už paguodos žodį ir darbštumą. Įsitikinau, kad skyriaus darbuotojai vienodai rūpinasi tiek jaunais, tiek vyresnio amžiaus pacientais (man 81 metai.) Visam Ginekologijos skyriaus kolektyvui linkiu sveikatos ir Dievo palaimos.

                Pagarbiai, Zofija 


Autorius: Zofija

 • Dėkoju visam VGN kolektyvui 2021 08 25 padėjusiam gimti mano sūnui bei prižiūrėjusiam mus po gimdymo. Didelį ačiū tariu akušerei Andželikai - už rūpestį, ramybę, profesionalumą. Jos dėka po gimdymo jaučiuosi puikiai savo kūne! Dėkoju anesteziologei Rimai Janušonienei, vien nuo jos prisilietimo jautiesi geriau! Taip pat esu dėkinga sekretoriatui už malonų bendravimą bei pagalbą!


Autorius: Diana 

 • Labai noriu padėkoti žindymo konsultantei Ievai Girdvainienei už nuoširdų rūpestį ir pagalbą net ir savaitgalio metu. Ievos patarimai padėjo laktostazės metu ir išvengti didesnių problemų. Didžiulės rekomendacijos!!!


Autorius: LinaP

 • Nuoširdžiai dėkoju VGN personalui už profesionalų darbą ir priežiūrą. Ir gimdymas ir laikotarpis jo po, buvo išties lengvas :) Viskas paaiškinta, pasirūpinta, visi klausimai atsakyti. Ačiū, jūs nuostabūs :)


Autorius: Gabrielė

 • Didelis didelis aciu Vilniaus gimdymo namams , kad padejo i pasauli ateiti musu dvynukams.Ypatingai dekojam gydytojai Ausrai Buliauskienei , kuri priziurejo viso nestumo metu ir atliko cezario operacija. Pati nuosirdziausia,maloniausia,rupestinga ,svelni ir kruopsti gydytoja:) Aciu jums uz viska ir linkim sekmes darbe ir visur kur:) noretusi , kad daugiau tokiu gydytoju butu !! Taip pat dekoju anestiziologei (gaila , kad nepamenu vardo) , bet jos deka buvo drasu ir ramu. Dauguma sutikto personalo buvo nuostabus:) Norisi pamineti gydytoja neontaloge Sarune Paceviciene .Labai sauni ,maloni ir zmogiska vaiku gydytoja :) Dar syki visiems didelis didelis aciu !


Autorius: IndrėAtnaujinta: 2024-06-17, 13:19:38