Konsultacijų ir hospitalizavimo tvarka

       Dėl būtinosios pagalbos kreipkitės į priėmimo kambarį (įėjimas durys Nr. 2. PASTABA. Darbo dienomis iki 13 val.  ginekologiniai pacientai dėl būtinosios pagalbos konsultuojami ginekologijos priėmimo kambaryje, durys Nr. 6)
Dirbame kasdien visą parą.
Būtinosios medicinos pagalbos paslaugų teikimo tvarka ir mastas yra patvirtinta Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu Nr. V-208 „Dėl Būtinosios medicinos pagalbos ir Būtinosios medicinos pagalbos paslaugų teikimo tvarkos bei masto patvirtinimo”.
   Planinių konsultacijų tvarka. Būtina išankstinė registracija per išankstinės pacientų registracijos sistemą (https://ipr.esveikata.lt) (registravimosi instrukcija) arba telefonu:
- į Konsultacinį centrą kreipkitės dėl planinės akušerio ginekologo konsultacijos, susijusios su nėštumu;
- į Ginekologijos skyrių kreipkitės dėl ginekologinės operacijos konsultacijos.
Atvykus paskirtą konsultacijos dieną, būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir galiojantį gydytojo siuntimą.
        Hospitalizavimo tvarka. Pacientės hospitalizuojamos planine bei skubos tvarka.
Į skyrius planine tvarka pacientės hospitalizuojamos gydytojo siuntimu. Nėščiosios, gimdyvės ir naujagimio kortelė (forma Nr. 113) prilyginama siuntimui tirti, konsultuoti, gydyti (forma Nr. 027a). Joje turi būti pažymėta diagnozė ir siuntimo tikslas.
  • Jei gydytojas nenurodė kitaip, planinei cezario pjūvio operacijai ar gimdymo sužadinimui atvykite 7 val. į Nėščiųjų priėmimo ir gimdymo skyriaus priėmimą (durys Nr. 2)(dokumentų ir būtinų daiktų sąrašas (vykstant gimdyti).
  • Jei gydytojas nenurodė kitaip, planinei ginekologinei operacijai atvykite 7 val. į Ginekologinį skyriaus priėmimą (durys Nr. 6). Jei Jums bus teikiamos dienos chirurgijos paslaugos, įsitikinkite ar turite visus reikiamus dokumentus ir tyrimus (laparoskopijos ir histeroskopijos atmintinės).
   Pacientai skubos tvarka atvykę patys arba atvežti Greitosios medicinos pagalbos ar iš kitų gydymo įstaigų Priėmime yra konsultuojami gydytojo ir jis sprendžia dėl hospitalizavimo. Priėmimas dirba visą parą. Būtinoji (pirmoji ir skubioji) medicinos pagalba teikiama visiems pacientams, gydytojo siuntimas neprivalomas. Skubiosios medicinos pagalbos mastas ir indikacijos yra patvirtintos LR SAM įsakymu Nr. V-208 „Dėl Būtinosios medicinos pagalbos ir Būtinosios medicinos pagalbos paslaugų teikimo tvarkos bei masto patvirtinimo”. Atvykus į priėmimą be siuntimo ir nesant būtinosios medicinos pagalbos indikacijų, konsultacija yra mokama.
   Jei esate apdrausta privalomuoju sveikatos draudimu ir turite gydytojo siuntimą, sveikatos priežiūros paslaugas apmoka teritorinė ligonių kasa. Be gydytojo siuntimo ar sveikatos draudimo neturintiems pacientams planinė pagalba yra mokama.Atnaujinta: 2023-01-26, 12:51:01