Svetainės medis
Neįgaliųjų versija
Ave vita
Vilniaus gimdymo namai
Sertifikatas
Submenu image
Submenu image

Darbuotojų kontaktai

Atnaujinta: 2021-11-12

 VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS „VILNIAUS GIMDYMO NAMAI“ 
PERSONALO SĄRAŠAS

 ADMINISTRACIJA

 direktore_1.jpg
 Direktorė

Kornelija Mačiulienė 

 (8 5) 262 3482   kornelija.maciuliene@vgn.lt 

  Pavaduotojas1234.jpg

Direktoriaus pavaduotojas gydymui 

 Bronius     Žaliūnas

(8 5) 262 8038   bronius.zaliunas@vgn.lt
 

SEKRETORIATAS

images_sekretore_1_1_1.jpg
Sekretorė

Irina Puškina 

  (8 5) 262 8038                    info@vgn.lt
 

 ADMINISTRAVIMO IR ŪKIO SKYRIUS

Administravimo ir  ūkio skyriaus vedėjas Marius Vasiliauskis   (8 5 ) 269 5763
 marius.vasiliauskis@vgn.lt

Vyriausioji slaugos administratorė 

Karina Chochrenkova  (8 5) 269 5445
 karina.chochrenkova@vgn.lt
Personalo vadovė Dorita Dragelienė  (8 5) 269 5408   dorita.drageliene@vgn.lt
Teisininkas Dainius Biekša  (8 5) 269 5235   dainius.bieksa@vgn.lt 
Vadybininkė Irina Stefanovičienė  (8 5) 269 5454 
 irina.stefanoviciene@vgn.lt 
Vadybininkė Rita Steponaitienė  (8 5) 269 5454 
 rita.steponaitiene@vgn.lt 
Archyvo darbuotoja Gerda Tartainienė  (8 5) 269 5035   gerda.tartainiene@vgn.lt 

 

FINANSŲ SKYRIUS

Vyr. finansininkas Tautvydas Petronis   (8 5) 262 2928  tautvydas.petronis@vgn.lt 
Buhalterė Valentina Lichačiova  (8 5) 269 5963  buhalterija@vgn.lt
Buhalterė-kasininkė Natalija Solomina  (8 5) 269 5408  natalija.solomina@vgn.lt

 

NĖŠČIŲJŲ PRIĖMIMO IR GIMDYMO SKYRIUS

unnamed_vadove_1.png

 Vedėja

 

Linda Širšinaitienė 
 (8 5) 269 5063
 linda.sirsinaitiene@vgn.lt
Bo__ena.jpg Vyresn. slaugos administratorė Božena Kačanovska
 (8 5) 269 5063
 bozena.kacanovska@vgn.lt



 

AKUŠERIJOS SKYRIUS

 Tvaronaviciene12345.jpg  Vedėja Elona Tvaronavičienė
(8 5) 269 5363
 elona.tvaronaviciene@vgn.lt
unnamed_vadove_1.png

 

Vyresn. slaugos  administratorė

 

Ilona  Chatkevičienė

 

  (8 5) 269 5363

 

 ilona.chatkeviciene@vgn.lt

 

 NĖŠTUMO PATOLOGIJOS SKYRIUS

 variakojien__123.jpg Vedėja Dalytė Variakojienė  (8 5) 269 5163  dalyte.variakojiene@vgn.lt
 unnamed_vadove_1.png

 

Vyresn. slaugos administratorė

 

Dalia  Andrutytė

 

(8 5) 269 5163

 

dalia.andrutyte@vgn.lt

 

NAUJAGIMIŲ SKYRIUS       

 narbutien__123.jpg  Vedėja Silva Narbutienė

(8 5) 269 5235

  silva.narbutiene@vgn.lt
 unnamed_vadove_1.png

 

Vyresn. slaugos administratorė

 

Karina Chochrenkova 

 

(8 5) 269 5263

 

 karina.chochrenkova@vgn.lt

 

GINEKOLOGIJOS SKYRIUS

 images_vedejas_2_1.jpg

Vedėjas

Kostas Kalinauskis (8 5) 269 5435  kostas.kalinauskis@vgn.lt
 unnamed_vadove_1.png

 

Vyresn. slaugos administratorė

 

Janina   Masevič

 

(8 5) 261 8111

 

janina.masevic@vgn.lt

 

KONSULTACINIS CENTRAS

 Gar__viene5555555555555.bmp Vedėja Elena Garšvienė (8 5) 269 5463 elena.garsviene@vgn.lt
 unnamed_vadove_1.png

 

L. e. p. Vyresn. slaugos administratorė

 

Indrė Mickevičienė

 

(8 5) 269 5463

 

indre.mickeviciene@vgn.lt

 

ANESTEZIOLOGIJOS REANIMACIJOS SKYRIUS

 janu__onien__12345.jpg Vedėja Rima Janušonienė (8 5) 269 5663 rima.janusoniene@vgn.lt 
 unnamed_vadove_1.png

 

Vyresn. slaugos administratorė

 

Vilma Valatkaitė

 

(8 5) 269 5663 

 

 

vilma.valatkaite@vgn.lt

 

 KLINIKINĖS DIAGNOSTIKOS LABORATORIJA

 unnamed_vadove_1.png l. e. p. Vedėja Renalda Cimoš (8 5) 269 5935 renalda.cimos@vgn.lt 
 unnamed_vadove_1.png

 

Vyresn. biomed. technologė

 

Regina Pauraitė 

 

(8 5) 269 5935

 

regina.pauraite@vgn.lt 

 

OPERACINĖ 

 Vedėjas

 Vyresn. slaugos administratorė

 Kostas Kalinauskis

 Janina Masevič

(8 5 ) 212 7261

 (8 5 ) 212 7261




STERILIZACINĖ

Med. sterilizatorių aparatininkai

Teresa Baltrukovič

(8 5) 265 5756


Olga Mikoša

(8 5) 265 5756


Žana Baltrukovič (8 5) 265 5756
 

GYDYTOJAI 

AKUŠERIAI - GINEKOLOGAI Daiva Brogienė  daiva.brogiene@vgn.lt
  Marija Diliautienė  marija.diliautiene@vgn.lt
  Arina Keblikienė  arina.keblikiene@vgn.lt
  Rūta Liutkevičienė  ruta.liutkeviciene@vgn.lt
  Alina Kitovienė  alina.kitoviene@vgn.lt
  Robertas Mileris  robertas.mileris@vgn.lt
  Rasa Kupčiūnaitė  rasa.kupciunaite@vgn.lt    
  Laima Saltanavičienė  laima.saltanaviciene@vgn.lt
  Aušra Buliauskienė  ausra.buliauskiene@vgn.lt
  Kęstutis Šklėrius  kestutis.sklerius@vgn.lt
  Edita Venskienė   edita.venskiene@vgn.lt
  Agnė Dičiūnienė  agne.diciuniene@vgn.lt


Jolanta Rimkienė  jolanta.rimkiene@vgn.lt


Sabina Špiliauskaitė  sabina.spiliauskaite@vgn.lt


Salomėja Naraškevičiūtė  salomeja.naraskeviciute@vgn.lt





NEONATOLOGAI Rolanda Girdėnienė rolanda@girdeniene@vgn.lt

Zita Paulauskienė zita.paulauskiene@vgn.lt

Jūratė Umbrasaitė jurate.umbrasaite@vgn.lt

Janina Uscila janina.uscila@vgn.lt

Saulius Vidugiris saulius.vidugiris@vgn.lt

Šarūnė Pacevičienė sarune.paceviciene@vgn.lt



NEONATOLOGAS KONSULTANTAS Vladimiras Chijenas vladimiras.chijenas@vgn.lt



ANESTEZIOLOGAI REANIMATOLOGAI Rima Janušonienė rima.janusoniene@vgn.lt

Laimutis Vinciūnas laimutis.vinciunas@vgn.lt

Vidmantas Kurpius vidmantas.kurpius@vgn.lt

Ronaldas Lukaševičius ronaldas.lukasevicius@vgn.lt

Eglė Tolvaišienė egle.tolvaisiene@vgn.lt

Linas Mikaila linas.mikaila@vgn.lt

Sergej Anisko sergej.anisko@vgn.lt

Jelena Želnienė -

Lina Buckuvienė lina.buckuviene@vgn.lt

Dovilė Malinauskienė -


INFEKCIJŲ KONTROLĖS GYDYTOJA Daiva Klimašauskienė



RADIOLOGAI Giedrius Kaftanikas 

Rita Dzetaveckienė

 



MEDICINOS BIOLOGAI Julija Antonovė

julija.antonove@vgn.lt  




MEDICINOS PSICHOLOGĖ        Živilė Petrulionienė               (8 5) 265 5756

VšĮ Vilniaus gimdymo namai.
Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 124368392.  

Tyzenhauzų g. 18A, Vilnius 02106
Tel./faks. (8 5) 262 80 38
El.p. info@vgn.lt
Visi kontaktai  

Programa