Svetainės medis
Neįgaliųjų versija
Ave vita
Vilniaus gimdymo namai
Sertifikatas
Submenu image
Submenu image

Planinių konsultacijų ir hospitalizavimo tvarka

Atnaujinta: 2020-06-23

Planinių konsultacijų tvarka

Darbo dienomis nuo 8 iki 13 val.

Ar Jums būtina gydytojo akušerio ginekologo konsultacija, sprendžia šeimos ar kitas gydantis gydytojas, kuris ir išrašys siuntimą konsultacijai. Jei esate apdrausta privalomuoju sveikatos draudimu, už šią konsultaciją moka ligonių kasos. Neturėdama siuntimo ir kreipdamasi konsultacijai į gydytoją specialistą, už antrinio lygio akušerio ginekologo konsultaciją turėsite sumokėti gydymo įstaigai pati.

Dėl planinės akušerio ginekologo konsultacijos (dėl klausimų, susijusių su nėštumu) kreipkitės į Konsultacinį centrą, tel. (8 5) 269 54 63, darbo laikas darbo dienomis 7.30-15.00 val.


Dėl ginekologinės operacijos konsultacijos kreipkitės į Ginekologijos skyriaus priėmimo kambarį, tel. (8 5) 269 55 91, registracija konsultacijai ir operacijai iki 14 val. Nuo 14 val. ir ne darbo dienomis registruokitės Ginekologijos skyriuje, tel. (8 5) 261 81 11.

Hospitalizavimo tvarka

Pacientės hospitalizuojamos planine bei skubos tvarka.

Į VGN skyrius planine tvarka pacientės hospitalizuojamos gydytojo siuntimu. Nėščiosios, gimdyvės ir naujagimio kortelė (forma Nr. 113) prilyginama siuntimui tirti, konsultuoti, gydyti (forma Nr. 028a). Joje turi būti pažymėta diagnozė ir siuntimo tikslas.

Jei gydytojas nenurodė kitaip, planinei operacijai atvykite į priėmimo kambarį 7 val. Jei Jums bus teikiamos dienos chirurgijos paslaugos (laparoskopija, histeroskopija), įsitikinkite ar turite visus reikiamus dokumentus ir tyrimus.

Pacientai skubos tvarka atvykę patys arba atvežti Greitosios medicinos pagalbos ar iš kitų gydymo įstaigų Priėmimo kambaryje yra konsultuojami gydytojo ir jis sprendžia dėl hospitalizavimo. Priėmimo kambarys dirba visą parą. Būtinoji (pirmoji ir skubioji) medicinos pagalba teikiama visiems pacientams, gydytojo siuntimas neprivalomas. Skubiosios medicinos pagalbos mastas ir indikacijos yra patvirtintos LR SAM įsakymu (2004 m. balandžio 8 d. Nr. V-208). Atvykus į priėmimo kambarį be siuntimo ir nesant būtinosios medicinos pagalbos indikacijų, konsultacija yra mokama.

Jei esate apdrausta privalomuoju sveikatos draudimu, už sveikatos priežiūros paslaugas moka ligonių kasos. Sveikatos draudimo neturintiems pacientams - teikiama tik būtinoji medicinos pagalba. Planinė pagalba sveikatos draudimo neturintiems pacientams yra mokama. Mokamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų sąrašas, kainos bei šių paslaugų teikimo ir apmokėjimo tvarka yra patvirtinta LR SAM įsakymu (1999 m. liepos 30 d. Nr.357).

VšĮ Vilniaus gimdymo namai.
Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 124368392.  

Tyzenhauzų g. 18A, Vilnius 02106
Tel./faks. (8 5) 262 80 38
El.p. info@vgn.lt
Visi kontaktai  

Programa