Svetainės medis
Neįgaliųjų versija
Ave vita
Vilniaus gimdymo namai
Sertifikatas
Submenu image
Submenu image
2014-02-17

Konferencija „Transvaginalinė endoskopija reprodukcinėje medicinoje“

Konferencija „Transvaginalinė endoskopija reprodukcinėje medicinoje“

Renginio vieta: VšĮ Vilniaus gimdymo namai, Tyzenhauzų 18A, Vilnius

Data ir laikas: 2014-02-14 15.00 val.

Organizatoriai: VšĮ  „Vilniaus gimdymo namai“, Vilniaus krašto akušerių ginekologų draugija

 

Transvaginalinė endoskopija (TVE) užima svarbią vietą šiuolaikinėje nevaisingumo diagnostikoje ir gydyme. Yra žinoma, kad transvaginalinis ultragarsinis tyrimas ir histerosalpingografija (HSG) nėra pakankamai informatyvūs, o laparoskopija – per daug invazyvus tyrimo metodas, nesant akivaizdžių duomenų apie moters dubens organų patologiją. Pagrindiniai šiuolaikinės nevaisingumo diagnostikos iššūkiai pateikiami taip:  tyrimai turi būti minimaliai invazyvūs ir labai tikslūs, atliekami per trumpą laiką ir pateikiant aiškias rekomendacijas ir tolesnes galimo gydymo gaires.  Naudojant aukštos kokybės plonus endoskopinius instrumentus, visapusiškas ištyrimas yra atliekamas per 1 dieną. Pirminei nevaisingumo diagnostikai specialistai rekomenduoja moters reprodukcinių organų transvaginalinį endoskopinį ištyrimą, atliekant histeroskopiją, transvaginalinę laparoskopiją (TVL) ir chromosalpingoskopiją. Transvaginalinės laparoskopinės operacijos jau atliekamos ir Lietuvoje.

Konferencijos metu vienas iš transvaginalinės endoskopijos pradininkų, Leuveno  vaisingumo ir embriologijos instituto (L.I.F.E.) specialistas Dr. P.Puttemans (Belgija) pasidalins savo patirtimi, kaip optimaliai panaudoti endoskopinius diagnostikos metodus, siekiant kaip galima tiksliau diagnozuoti galimas moters nevaisingumo priežastis.

Konferencija skirta gydytojams akušeriams ginekologams. Dalyviams po konferencijos bus teikiami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Kviečiame registruotis elektroniniu paštu konferencija@vgn.lt nurodant dalyvio vardą, pavardę ir darbovietę. Gavus registracijos mokestį, apie registracijos patvirtinimą informuosime elektroniniu paštu.

Išankstinės registracijos mokestis LAGD nariams, studentams, rezidentams – 20Lt, ne LAGD nariams – 50Lt. Registracijos mokestis renginio metu – 50 Lt.

Registracijos mokestį prašome pervesti:

Gavėjas: VšĮ "Vilniaus gimdymo namai"

Įstaigos kodas 124368392

Banko sąskaita LT727044060007789260, AB SEB bankas

Mokėjimo paskirties langelyje būtinai nurodykite dalyvio vardą, pavardę ir “už konferenciją”.

Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis el. paštu - konferencija@vgn.lt arba tel. 8 5 2628038

Renginio programą rasite čia.

 

 

 

 

« Atgal į sąrašąVšĮ Vilniaus gimdymo namai.
Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 124368392.  

Tyzenhauzų g. 18A, Vilnius 02106
Tel./faks. (8 5) 262 80 38
El.p. info@vgn.lt
Visi kontaktai  

Programa